Search

Medewerkers

Directeur                                  

Liesbeth Augustijn

Adjunct-directeur:

Annette van ’t Hof (maandag, dinsdag en vrijdag)

Brugfunctionaris:                   

Saskia Stam (dinsdag)

ICT coördinator:                    

Jeroen Goedknegt (dinsdagochtend)

Leerkracht VVE:                    

Jenthe Baeyens (dinsdag, woensdag en donderdag)   

Schoolassistent

Jeanette Mulder

Schoonmaakpersoneel

Hilda van der Werp-Oynhausen en Firma Bakker

Success for All coördinator

Liesbeth Augustijn, Saskia Stam, Cok Hoogendoorn

Success for All tutoring groep 3

Jeannette Mulder, Cok Hoogendoorn

Success for All tutoring groep 4

Saskia Bargerbos

Vakleerkracht gymnastiek

Joris Vegter

Vakleerkracht muziek 

Jolanda Klootsema

Interne begeleider

Saskia Stam (woensdag en vrijdag, groep 1 t/m 4

Interne begeleider 

Marjan Fokkens (dinsdag en vrijdag, groep 5 t/m 8

Onderwijsassistent 

Saskia Bargerbos

 

Groep 1a

Marina Smit (maandag en dinsdag)

Rinske Sevinga (woensdag, donderdag en vrijdag)

m.smit@vcog.nl

r.sevinga@vcog.nl

Groep 2a

Marianne Buist (maandag en dinsdag)

Wilske Hager (woensdag, donderdag en vrijdag)

m.buist@vcog.nl

w.hager@vcog.nl

Groep 2b

Geeske Koopmans (maandag en dinsdag)

Minke Bosma (woensdag, donderdag en vrijdag)

g.koopmans@vcog.nl

m.bosma@vcog.nl

Groep 3a

Lisanne Jansen (alle dagen)

l.jansen@vcog.nl
Groep 3b

Lisanne Dijkstra (maandag, dinsdag, woensdag en donderdag)

Alletta Portman (vrijdag)

l.dijkstra@vcog.nl

a.portman@vcog.nl

Groep 4

Cok Hoogendoorn (maandag, dinsdag en woensdagmorgen, donderdagmorgen) *

Jolanda Klootsema (woensdagmiddag, donderdagmiddag en vrijdag)

c.hoogendoorn@vcog.nl

j.klootsema@vcog.nl

Groep 5a

Alletta Portman (maandag, dinsdag en woensdag)

Nienke Wit (donderdag en vrijdag)

a.portman@vcog.nl

n.wit@vcog.nl

Groep 5b

Janique Koopman (maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)

Nienke Wit (woensdag)

j.koopman@vcog.nl

n.wit@vcog.nl

Groep 6a

Frieda Dam (maandag, dinsdag)

Arwin van der Ploeg (woensdag, donderdag, vrijdag)

f.dam@vcog.nl

a.vanderploeg@vcog.nl

6b/7b

Femke Schmaal (maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)

Marjan Fokkens (woensdag)

f.iepema@vcog.nl

m.fokkens@vcog.nl

7a/8a

Jelmer Meinardi (maandag, dinsdag)

Jeroen Goedknegt (woensdag, donderdag, vrijdag)

j.meinardi@vcog.nl

j.goedknegt@vcog.nl

8b

IJje-Jan Teertstra (maandag, dinsdag, woensdag, donderdag)*

Jelmer Meinardi (vrijdag)

i.teertstra@vcog.nl

j.meinardi@vcog.nl

* Na februari 2018 staat een leerkracht in opleiding (LIO-er) zelfstanding drie dagen, onder begeleiding van de groepsleerkracht, voor de groep. In groep 4 is dat Bjorn Tielen.